Z sieci

      Możliwość komentowania Z sieci została wyłączona

Poniżej treść postu Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika zamieszczonego dziś na Facebooku:

„Moi Drodzy Mieszkańcy

Przed czterema laty z Waszego wyboru zostałem wójtem Gminy Lelis. Powierzyliście mi tą zaszczytną jak również niezwykle odpowiedzialną funkcję, bym stał za sterami naszej „Małej Ojczyzny”.

Teraz nadszedł czas podsumowań. Mogę z satysfakcją i pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że mijająca kadencja była czasem owocnym. Nasza gmina rozwijała się, piękniała i bogaciła. Na mapie powiatu świeciliśmy jasnym światłem, osiągnęliśmy wiele sukcesów na różnych płaszczyznach.
Realizowaliśmy wiele ważnych i strategicznych inwestycji, przyczyniających się do poprawy warunków życia mieszkańców.

Za wspólne dzieło, zgodne działanie i wytrwałą pracę dziękuję wszystkim radnym, sołtysom, pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych.
Dziękuję także mieszkańcom zarówno za słowa uznania jak również za konstruktywną krytykę, która pomaga mądrze i rozważnie kierować Gminą, by osiągać zamierzone cele oraz unikać potencjalnych zagrożeń.

Moi Drodzy…
W naszej gminie jest jeszcze wiele do zrobienia. Znam ją doskonale, mam wyznaczone cele oraz przygotowany plan działania. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi realnie kształtować nowe pomysły oraz skutecznie je wdrażać w najbliższej kadencji.
Zyskałem zaufanie ludzi zaangażowanych w życie społeczne i wraz z nimi zamierzam realizować plany zmierzające do dalszego rozwoju Gminy Lelis.

Gmina Lelis jest w dobrej kondycji i ma wielki potencjał. Jestem przekonany, że mogę dać naszej gminie jeszcze wiele i dlatego proszę każdego z Was o zaufanie i oddanie swojego głosu na moją osobę w wyborach samorządowych.

Nie zawiodę Waszych oczekiwań i nadziei.

Wasz Wójt Stefan Prusik”

Download PDF