Daily Archives: 08.08.2019

Zachowajmy ten numer

      Możliwość komentowania Zachowajmy ten numer została wyłączona
images

Obecnie dostępna jest papierowa wersja Biuletynu Informacyjnego „Wieści Gminne” nr 5/85/ lipiec 2019. We wnętrzu obecnego wydania odnajdziemy artykuł „Okruchy naszej historii”. Jest to przedruk z Przeglądu Katolickiego z 1897 roku, opisujący wydarzenia związane z pogrzebem ks. Placyda Podgórskiego. Kapłan ten, zmarł w Dąbrówce 01.04.1888 roku w wieku 55 lat, w kapłaństwie 26 lat. Jako benedyktyn z byłego klasztoru w… Read more »

Z wizyty w UG Lelis

      Możliwość komentowania Z wizyty w UG Lelis została wyłączona
phpThumb_generated_thumbnail[1]

Poniżej kilka uwag z dzisiejszej, miłej i owocnej, wizyty w UG Lelis: Sprawy wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, są załatwiane na bieżąco z jednoczesnym wydaniem stosownej decyzji; Dostępne są aktualne papierowe wersje Biuletynu Informacyjnego „Wieści Gminne” wraz z cennym dodatkiem nadzwyczajnym „Zadania urzędu gminy” niezbędnym przy kontaktach mieszkańców z pracownikami urzędu…. Read more »

Podłączenie do szerokopasmowego internetu

      Możliwość komentowania Podłączenie do szerokopasmowego internetu została wyłączona
pobrane (2)

Poniżej treść e-mail, jaki otrzymałem po zgłoszeniu chęci podłączenia mojego gospodarstwa domowego do szerokopasmowego internetu przy wykorzystaniu położonego w ramach projektu „Internet dla Mazowsza” światłowodu: „Dzień dobry,  W nawiązaniu do Państwa kontaktu poprzez adres email info@fibee.pl dotyczącego informacji o realizacji przez spółkę FIBEE IV inwestycji budowy sieci światłowodowej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 w I osi… Read more »