Daily Archives: 26.09.2018

O młodych i dla młodych

      Możliwość komentowania O młodych i dla młodych została wyłączona
170px-adam_chetnik-portret

” Jeżeli gdzie, to u nas w Polsce potrzebne jest ujęcie życia młodzieży w pewne formy; młodzież powinna mieć opiekę starszych, kierunek, a jednocześnie  z tem swobodę, wolność inicjatywy i właściwy sobie rozmach”  – to słowa Adama Chętnika z 1935 roku

Milczenie…

      Możliwość komentowania Milczenie… została wyłączona
2018_wybory_samorzadowe[1]

Poniżej treść nadesłanej informacji od KWW Krzysztofa Bulaka: „Do dnia dzisiejszego Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Bulaka, nie otrzymał od pozostałych Komitetów Wyborczych działających w Okręgu nr 10 Dąbrówka Szkwa  informacji zwrotnej, odnośnie przekazanego im zaproszenia do odbycia publicznej debaty kandydatów na radnego w tym okręgu wyborczym.  Zaistniałe okoliczności pozbawiają mieszkańców Dąbrówki i Szkwy możliwości owej publicznej i merytorycznej wspólnej rozmowy kandydatów i mieszkańców. Niewątpliwie szerokie… Read more »

Ze słów Prymasa Tysiąclecia

      Możliwość komentowania Ze słów Prymasa Tysiąclecia została wyłączona
wyszynski[1]

„Naród polski jest narodem katolickim, a Polacy są katolikami….Jeżeli gdzie jest to prawdziwe i kto to dobrze rozumie, to chyba w ziemi łomżyńskiej , która zawsze słynęła z patriotyzmu i z przywiązania życia religijnego z życiem narodowym” – Kardynał Stefan Wyszyński 6 sierpnia 1966 roku, Łomża.

Raport z kadencji powiatu ostrołęckiego

      Możliwość komentowania Raport z kadencji powiatu ostrołęckiego została wyłączona
site_logo[1]

Wczoraj podczas zebrania wiejskiego w Dąbrówce, Przewodniczący Rady Powiatu w Ostrołęce Pan Krzysztof Mróz, wręczył kandydatom na radnych do Rady Gminy w Lelisie z Okręgu Dąbrówka Szkwa, biuletyny informacyjne z prac powiatu w obecnej kadencji. Lektura periodyku, wydanego w gospodarskiej formie, daje wiele cennych informacji i danych, ukazujących pracę radnych na rzecz powiatu. W składzie rady powiatu gmina Lelis posiada… Read more »