Daily Archives: 09.09.2018

Z sieci

      Możliwość komentowania Z sieci została wyłączona
40065087_725663391107655_5338033269571059712_n[1]

Facebóok wzbogacił się w ostatnim czasie o nową stronę: Wybory Samorządowe 2018 w Powiecie Ostrołęckim. Odnaleźć możemy tu wiele ciekawych i ważnych informacji społecznych, zwłaszcza w kontekście jesiennych wyborów samorządowych.  Zachęcamy do zapoznawania się z informacjami i materiałami zamieszczanymi na stronie. Naprawdę warto.

Myśl

      Możliwość komentowania Myśl została wyłączona
IMG_2934 - Kopia - Kopia

Będąc na ostatniej imprezie sportowej w Łysych wszedłem w posiadanie folderu promującego Gminę Łyse. Ładnie wydany folder z mapką gminy przybliża czytającemu historię i kulturę regionu, jego bogactwo i zdobycze. Wśród zamieszczonych zdjęć z przyjemnością odnajduje się fotografię drewnianego kościoła w Łysych – bliźniaczo podobnego do naszej świątyni. To sprawia, iż folder ten jest coraz bliższy człowiekowi. Reklamodawcy umieszczeni w… Read more »

Kulisy

      Możliwość komentowania Kulisy została wyłączona
IMG_2903

XI Mistrzostwa Polski w biegu 24 godzinnym już za nami. Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Zawody sportowe mają to do siebie, że oprócz wyniku ważne są ich kulisy. To właśnie one w dużej mierze decydują o wynikach i startach zawodników i zawodniczek. Ważna jest tu cała organizacja, atmosfera, klimat, oprawa, sponsorzy i ludzie którzy wykonują „czarną… Read more »

Nasze diecezjalne dziękczynienie za plony

      Możliwość komentowania Nasze diecezjalne dziękczynienie za plony została wyłączona
IMG_2966

Historyczne wydarzenie stało się faktem. Diecezjalne dziękczynienie za plony w Dąbrówce już za nami. Na uroczystość dożynkową przybyły delegacje z wieńcami i darami z całej diecezji. Przybyli również pielgrzymi z okolicznych parafii, a nawet z Warszawy. Wszyscy zebrani mogli podziwiać piękne i bogate w treść, wykonane misternie wieńce dożynkowe. Miłym akcentem było zauważenie i nagrodzenie przez jury konkursu wieńca z leliskiej… Read more »