Daily Archives: 14.08.2018

Ze strony UG Lelis – ocena jakości wody

      Możliwość komentowania Ze strony UG Lelis – ocena jakości wody została wyłączona
100px-POL_gmina_Lelis_COA.svg

„Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Ostrołęce, w oparciu o podjęte i przedstawione czynności związane z nadzorem sanitarnym nad jakością wody, przeprowadził badania laboratoryjne z urządzeń zbiorowego zaopatrzenia w wodę. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi z urządzenia wodociągowego w msc. Dąbrówka, Gnaty. Lelis, Olszewka gm. Lelis, administrowanego przez ASG INWESTYCJE S.C. w Ostrołęce… Read more »

21 października wybory samorządowe

      Możliwość komentowania 21 października wybory samorządowe została wyłączona
urna_wyborcza[1]

Dziś, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki ogłosił termin jesiennych wyborów samorządowych. 21 października pójdziemy do urn, by wybrać władze samorządowe na następne 5 lat. Zdecydujemy wówczas jak będzie wyglądać Polska samorządna, nasze najbliższe otoczenie. Mamy więc czas, aby przeanalizować , którzy politycy obiecują nam gruszki na wierzbie, a którzy przedstawiają realne pomysły by ułatwić życie mieszkańcom. Zatem, czy i jakie nastąpią u nas zmiany? Czy gmina… Read more »

Samoocena – kilka myśli

      Możliwość komentowania Samoocena – kilka myśli została wyłączona
working-together[1]

„Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć” – Maria Skłodowska Curie; „Nie jest ważne miejsce w którym stoimy, lecz kierunek w którym podążamy – Gethe; „Dobrze jest zakończyć podróż do celu, ale w końcowym rozliczeniu, to właśnie podróż ma znaczenie” – Ursula Le Guin; „Oko śpi, dopóki umysł nie obudzi go pytaniem” – przysłowie arabskie; „Powiedz… Read more »