Daily Archives: 30.07.2018

Wychowańcy lasów

      Możliwość komentowania Wychowańcy lasów została wyłączona
atlas geograficzny - kurp[1]

” Kurpie są pobożni i religijni. Budują skromne, lecz schludne, a nieraz bogate i piękne kościoły: pełno też po wsiach i na rozstajnych drogach kapliczek, krzyży i figur świętych. Na odpusty chodzą kompaniami, a na przedzie przed kompanią niosą bęben, który hukiem swym z daleka oznajmia przybycie pątników. Do niedawna na Kurpiach nie znano złodziei i nie zamykano budynków na… Read more »

Z prac samorządowców

      Możliwość komentowania Z prac samorządowców została wyłączona
site_logo[1]

Dzisiaj radni naszego powiatu po raz kolejny odbędą swoje posiedzenia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. Pl. gen. J. Bema 5 o godz. 12.00. Podczas obrad podejmą istotną uchwałę w sprawie podziału powiatu ostrołęckiego na okręgi wyborcze, ustalenia ich numerów i granic oraz liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych. Podjęcie tej uchwały poprzedziły zapytania skierowane do poszczególnych rad gmin powiatu…. Read more »

DZIĘKUJEMY!!!

      Możliwość komentowania DZIĘKUJEMY!!! została wyłączona
beznazwy

Wszystkim naszym gościom pragniemy serdecznie podziękować za wizyty na naszej stronie. Dziękujemy za pamięć, odwiedzanie nas, promowanie i bycie z nami. Jesteśmy z Państwem już ponad 20 miesięcy.  To cieszy, buduje i daję nadzieję na wspólne tworzenie lepszego jutra w naszej Małej Ojczyźnie i nie tylko. Przepraszamy jednocześnie za niedociągnięcia. Zapewniamy, iż będziemy dokładali wszelkich starań, by nasi goście znajdowali tu… Read more »