Wpisy z kategorii Aktualności

Recital Urszuli

bulakk   20.10.2018   Możliwość komentowania Recital Urszuli została wyłączona
DSC_0200

W ramach cyklu spotkań „Nastroje we dwoje”, w dniu dzisiejszym /20.10.2018/ grupa naszych członków udała się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na recital Urszuli. Urszula – wokalistka rockowa, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Obecna na niej jest od ponad 30 lat. Artystka swym występem porwała do śpiewu publiczność, która wypełniła po… Czytaj dalej »

Wspomnienie

bulakk   20.10.2018   Możliwość komentowania Wspomnienie została wyłączona
kasiadz_jerzy_popieluszko_by_lum_i[1]

„Ks. Jerzy Popiełuszko uczy odwagi, która jest potrzebna, żeby człowiek nie zamilknął wtedy, kiedy trzeba mówić prawdę i kiedy trzeba prawdy bronić „- powiedział w piątek metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz podczas mszy św. dla uczczenia 34. rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki.

Małe podsumowanie

bulakk   19.10.2018   Możliwość komentowania Małe podsumowanie została wyłączona
2428[1]

Podsumowując ostatnie cztery lata życia społecznego naszej wioski, warto jeszcze raz przywołać przykładowe fakty i wydarzenia, które podniosły nasz wioskowy poziom życia, czy też rozsławiły okolice. Podniesienie zimowego standardu utrzymania drogi powiatowej wiodącej do Dąbrówki, Zapobieżenie zmiany stopnia organizacyjnego Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, Akcje charytatywne „Pomoc dla Doroty Bacławskiej”, Rozbudowa sieci wodociągowej w Dąbrówce, Przebudowa drogi powiatowej biegnącej przez naszą wioskę i do… Czytaj dalej »

Ważne!

bulakk   18.10.2018   Możliwość komentowania Ważne! została wyłączona
113100_r0_620[1]

By prawidłowo oddać głos w niedzielnych wyborach należy: idąc do lokalu wyborczego zabrać dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem; na każdej karcie do głosowania wskazać tylko jedną osobę; postawić krzyżyk w kratce, muszą być co najmniej dwie przecinające się linie; nie zaleca się żadnych dodatkowych dopisków i skreśleń.

W 100-lecie obchodów odzyskania niepodległości

bulakk   18.10.2018   Możliwość komentowania W 100-lecie obchodów odzyskania niepodległości została wyłączona
52_sesja_powiatu[1]

Do Ostrołęki 04 listopada 2018 roku przybędzie po raz kolejny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego z patriotyczną inscenizacją. Występ będzie miał miejsce w świątyni parafii p.w. Zbawiciela Świata. Natomiast w Święto Niepodległości 11 Listopada na falach Polskiego Radia o godz. 21.05 w Jedynce, warto wysłuchać audycji Teatru Polskiego Radia „Z bieliniacką piosenką” w reżyserii Janusza Kukuły. Scenariusz do audycji napisał Piotr… Czytaj dalej »